ne-am mutat pe : www.metin2allstars.com !!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

Sa ne prezentam mai bine!!!

Go down 
AuthorMessage
Dany4ever

Data de inscriere : 2011-12-29
Varsta : 27
Localizare : Vrancea

PostSubject: Sa ne prezentam mai bine!!!   Thu Dec 29, 2011 2:05 am

Sallz all...ma numesc Daniel am 20 ani,sunt din Vrancea si imi ocup timpul liber cu diverse activitati printre care si metin.Imi place sa cunosc noi oameni si sa ne intelegem dak se poate kt mai bn....

Despre mn in metin:joc cu diverse nume km ar fi.....shaman(DarkMage)dak e disponibil,sura(DarkDany) si warr (Dany4you)....ninja nu imi fac pt k nu imi place defel
Imi place sa ajut noi playeri si sa le ofer ajutorul dak am posibilitate si mai ales nu sunt materialist Razz

Sper k va prezentati kt mai multi si bft si La multi ani 4 all!!!!!!!!!!!!!!!
Back to top Go down
View user profile
LordOfPain

Data de inscriere : 2011-12-29

PostSubject: Re: Sa ne prezentam mai bine!!!   Thu Dec 29, 2011 11:43 pm

Salutare , ma numesc Marius sunt din Craiova am 17 ani sunt o fire ajutatoare , nu voi fura niciodata de la ceilalti sau de la staff , am vazut serverul pe 4metin si mi-a placut direct din descriere .O sa concurez si eu la postul de LK dar dupa ce voi trece peste toate categoriile .
Despre mine : Imi place foarte mult sa joc Counter Strike , footbal , ping-pong , tenis de camp , handball , sa ma plimb , sa merg in cluburi cateodata . Am un program foarte incarcat trebuie sa merg la sala si la meditatii dar imi fac timp sa ma joc si metin care este pentru mine un joc excelent ! Nu stiu cum altii il urasc dar cred ca serverul acesta va fi foarte populat Wink Bafta
Back to top Go down
View user profile
Stake(Nym3ny@ltu)

Data de inscriere : 2012-01-02

PostSubject: Re: Sa ne prezentam mai bine!!!   Mon Jan 02, 2012 6:15 am

Sall ma numesc Costy ,dar pretenii imi spun Stake sunt din C-lung Muscel Arges si am 15 ani. Imi place f mult footbalul si cam atat Smile) , sa stau la pc , si seara sa ies la o bere cu baietii Razz Abea astept sa se deschida srv si sper sa ne intelegem cat mai bn!
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: Sa ne prezentam mai bine!!!   

Back to top Go down

Sa ne prezentam mai bine!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» caut scripter samp bun pe mod roleplay il platesc bine add id de mess: c.enjoyz