ne-am mutat pe : www.metin2allstars.com !!!

HomeHome  CalendarCalendar  FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups  RegisterRegister  Log inLog in  

Share | 

A aparut o mica problema !!!

Go down 
AuthorMessage
[GA]RealxX
Admin

Data de inscriere : 2011-12-29
Localizare : Orastie

PostSubject: A aparut o mica problema !!!   Fri Dec 30, 2011 11:48 pm

imi pare rau ca va dau o veste rea am incercat azi noapte sa fak Turnul Demonilor pana la etajul 12 dar am incercat sa adaug acolo teleporter catre Devil Combat's si nu a reusit...
Serverul va fi online doar din 13.01.2012 deoarece schimbat hostul in loc de 2 canale vom adauga 6 !!!
pietrele sunt dropate in metine +3+4 si le faceti voi +5
in V3 V4 drop Pietre+5
9
Am adaugat event cu Monalight Box cufere galbene care au drop din ele : Metale , Perle , Pietre +3+4, Carti (15) , Soul Stone , Potiuni de 100% .... s.a

Cu Respect Stafful Metin2 Dear's : [GA]RealxX si [TM]Fivia
Back to top Go down
View user profile http://metin2dear.forumz.ro
Dany4ever

Varsta : 27
Localizare : Vrancea

PostSubject: Re: A aparut o mica problema !!!   Sat Dec 31, 2011 12:35 am

Nu e nici o problema,putem astepta sa faci sv sa functioneze in cea mai buna stare.....eu momentan ast sa se deschida acest sv,altu nici nu mai ma intereseaza:D
Si ce am vaz acolo???6 canale??.....e super bestial,asa ai destul loc sa farmezi,cresti.... fara sa te deranjeze nimeni cheers

Eventul cu Moonlight box sa zicem k merge....dar totusi face jocul prea usor parerea mea.......din ce cauza??.....eu unu urasc portiunile 100% din cauza k la multe dueluri sunt unii care nu respecta ,,regulile nescrise''.......dak mai adaugi si 100% ii faci cei mai fericiti pe unii Smile)

In rest sa dropeze metale ar fi bn....dar o rata cat mai mica,nu sa vindem metale k pe apa,perlele ar fi si ele binevenite dar tot la fel intr-o rata cat se poate de mica...... ar fi bn sa dropeze ceva gen....50k yang,75k yang max....iar cartile ar trebui sa dropeze decat metinele sa isi pastreze interesul si farmecul metinul....nu sa te plictisesti in o luna sa zicem...asa macar ai spor la ,,hunter'' sa zicem asa Wink

Acestea fiind zice succes in rezolvarea problemelor Wink

Pana cand ne mai auzim Respect Real si Tivia...si un calduros La Multi Ani si tot ce va doriti sa se implineasca odata cu noul an !!!!!
Back to top Go down
View user profile
[GA]RealxX
Admin

Localizare : Orastie

PostSubject: RE by Me   Sat Dec 31, 2011 12:42 am

DA !!! 6 canale echipa de host Host For Ever Day a daruit metinului Dear's 4 canale gratuite doar 2 platim !!
Back to top Go down
View user profile http://metin2dear.forumz.ro
Dany4ever

Varsta : 27
Localizare : Vrancea

PostSubject: Re: A aparut o mica problema !!!   Sat Dec 31, 2011 12:43 am

Prietene .....esti pe val...imi place de tn .......tineo tot asa si cred k ajungi departe cheers
Back to top Go down
View user profile
LordOfPain

PostSubject: Re: A aparut o mica problema !!!   Sat Dec 31, 2011 2:34 am

LOL FAIN !
Back to top Go down
View user profile
Sponsored content

PostSubject: Re: A aparut o mica problema !!!   

Back to top Go down

A aparut o mica problema !!!
Back to top 
Page 1 of 1